Sanal İstihdam Fuarı, İşverenlerle İş Arayanları Buluşturmaya Hazırlanıyor

Sanal İstihdam Fuarı
18.11.2022

Haberi Paylaşın:

ShareShareShareShareShare

Sanal İstihdam Fuarı, işverenlerle iş arayanları buluşturmaya hazırlanıyor.

Zengin içeriğiyle online olarak işverenlerin, iş arayanların ve öğrencilerin buluşması amacıyla organzie edilen Fuar, 22-23 Kasım 2022 tarihlerinde  “https://sanalistihdamfuari.iskur.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

İki gün sürecek Fuar’da, kurumsal markaları en iyi şekilde tanıtmak, 2022 personel teşvikleri hakkında bilgi almak,  personel ihtiyacına yönelik özgeçmiş havuzu oluşturmak, iş başvurusunda bulunanlarla online görüşme yapmak ve  eleman ihtiyacını karşılarken network ağını da geliştirmek mümkün.

Sanal İstihdam Fuarı, Mersin Valiliği himayelerinde; Mersin Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü koordinasyonunda, Mersin Üniversitesi, Tarsus Üniversitesi, Çağ Üniversitesi, Toros Üniversitesi, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Serbest Bölge Müdürlüğü Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, T.C. Çukurova Kalkınma Ajansı, Mersin Deniz Ticaret Odası ve Mersin Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanlığı iş birliğinde gerçekleştiriliyor.

Fuar için stant açacak kurum, kuruluş, işyeri ve sivil toplum örgütlerinden stant bedeli alınmıyor. Katılım talebinin yoğun olması durumunda,  Fuar’a katılacak firmalar,  Fuar Düzenleme Kurulunun kriterleri  doğrultusunda belirlenecek.

Başvurular için son gün 19 Kasım 2022 Cumartesi günü olup Sanal İstihdam Fuarı’na ön başvuru yapmak için, https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScFjdTP4glgpnjwPCKmKdumsY87BG6Cpz5mJEpX8-yok-0Ufg/viewform  adresindeki başvuru formunun doldurulması gerekiyor.

Neredeyiz?